Anahtar Kelimeler:


Rüya gibi bir düğünle mutluluğa evet dediler

Özsarı ve Çelik aileleri mutluluk gününde bir araya geldi.

Özsarı ve Çelik aileleri mutluluk gününde bir araya geldi.

 

Muradiye, Yüksel Özsarı çiftinin oğlu Mustafa ile Hamide, Ahmet Çelik çiftinin kızı Kevi dünya evine girdi. Afyonkarahisar?da beş yıldızlı lüks bir otelde gerçekleştirilen düğün merasimi katılanları mest etti. Düğün merasimi saat: 19:30 da başladı.

Salon girişinde misafirlerini karşılayan her iki ailenin büyükleri misafirlerini hoşgeldiniz diyerek karşıladı. Katılımcılar ve misafirlere yemek ikramı yapıldı. Yenilen yemeğin ardından,  düğün merasimine geçildi. Yapılan kısa konuşmanın ardından, çiftlerin nikah merasimine geçildi. Çiçeği burnunda genç çiftlerin nikahını İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin Kıydı.

Şahitlerin huzurunda kıyılan nikah merasimi ve atılan imzaların ardından genç çifte evlilik cüzdanları Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Abdülkadir Akçan tarafından verildi. Nikah şahitleri de çiftlere esprili bir şekilde tavsiyelerde bulundu. Daha sonra nikaha katılamayan, bazı siyasi partilerin liderlerinin telgrafları okundu.

Nikah törenine yoğun işleri nedeniyle katılamayan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gelecek Partisi Genel Başkanı ve Eski Başbakan prf. Dr. Ahmet Davutoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt , İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar ve bazı vekiller telgraf göndererek genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Daha sonra düğün eğlencesine geçildi. Davetliler ve misafirler Türküler ve oyun havaları eşliğinde doyasıya eğlendi.

Daha sonra düğünden ayrılmak zorunda kalan misafirler, takılarını takarak genç çiftlere mutluluklar diledi. Özsarı ve Çelik ailelerinin düğün merasimine Bayındırlık ve İskan eski Bakanı AbdülkadirAkçan, ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin, Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş, eski milletvekilleri, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Demireller Mermer Şirket yetkilisi Adnan Demirel, Başkan yardımcısı Gülsefa Azgın İş adamları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Afyon Time